Jsem velmi spokojen. Sepsal jsem všeobecný klobouk (všeobecný popis pracovního místa), který jsem tak dlouho odkládal.
Teď je třeba ho zavést do firmy, poté zrevidovat Orgboard (organizující tabuli).
Jsem velmi spokojen. Sepsal jsem všeobecný klobouk (všeobecný popis pracovního místa), který jsem tak dlouho odkládal.
Teď je třeba ho zavést do firmy, poté zrevidovat Orgboard (organizující tabuli).
Perfektní seminář. Co zavedu jako první: být v komunikaci s publikem, oční kontakt, více se ptát. Řešit řádnou přípravu, účel prezentace.
Jsem pravidelným účastníkem Sales Clubu a ještě se nestalo, že bych investovaného času litoval. Vždy si s sebou odnesu spoustu nových podnětů k zamyšlení. Ať už jde o vylepšení vlastních postupů, nebo odhodlání konečně začít aplikovat určité kroky, o kterých jsem dříve pouze uvažoval. Není lepší příležitosti než konzultovat své každodenní aktivity s dalšími obchodníky a navzájem si tak předávat zkušenosti, tipy a rady. Já osobně mohu účast na SC jednoznačně doporučit a pokud se rozhodnete dorazit, nebudete litovat.
Na Sales Club jsem jednou nahlédl „ze zvědavosti“. Nevěděl jsem, co můžu čekat. Trochu mě překvapila, a hodně potěšila otevřenost a samozřejmost, s jakou tam vystupoval a předával své zkušenosti a vědomosti Martin Staněk. Je to profík, v tom nejlepším významu.
Skvělé je, že pak následuje vždy nějaký šéf úspěšné společnosti, který se nebojí jít s kůží na trh a odkryje to, jak to ve své firmě nastavil a jak mu to funguje. Výborně nastavené – prezentace výsledků a plodů „teoretických rad“ v praxi.
Sdílení zkušeností účastníků akce a propojování se do budoucna je příjemný bonus.
Mně to smysl rozhodně dává.
Na semináři zaznělo spousta příkladů z praxe přednášejícího, které si hned dokáži představit u svých situací a šéfovských nedostatků. Zkouším ihned používat to, abych nepřehlížel nedodržování nařízení lidí ve výrobě, hned následný den. Pochvala x trest, nic jiného mezitím… Po přemožení sebe sama, mám z toho dobrý pocit. Jel jsem i se svým nově jmenovaným vedoucím, tak jsem rád, že z toho bude moci také čerpat. Děkuji.
Obchod je pro mě takový koníček v rámci práce a uvědomil jsem si, že ne všechny praktiky, které jsem v obchodu dělal jsem dělal správně. Obchod nás potkává pořád, jak doma, v práci, tak v obchodě, proto je dobré si uvědomit, i když nám někdo chce prodat, tak jak to dělá.
Poslední dva roky řeším obsazení středního managementu, přebírání pravomocí a to co mi tady došlo je, že těm lidem musím věnovat víc času. Tak, aby věděli co mají dělat a jak to mají dělat. Prostě ten čas tomu musím dát, nepůjde to samo od sebe.
Naprosto skvělý zážitek! Obrovská spokojenost, úleva a pocit štěstí, že jsem komunikační kurz zvládla. Byla to pro mne hodně velká výzva! Spoustu zisků. Těším se, až zisky zavedu do praxe. Cítím se jako znovuzrozená! 🙂
Takto s odstupem musím říct, že tento kurz byl velice náročný a velice krásný na poznání. Jak na poznání sama sebe, tak na vlastní emoce. Bylo zajímavé se dostat do některých stavů a vydržet sám se sebou. Po tomto kurzu se mi lépe komunikuje a dokážu lépe ovládat své emoce. Určitě se na tento kurz jednou vrátím. Děkuji týmu BS za super podporu.
Trénink a celý týden byl pro mě obrovskou inspirací a jsem z něho ještě dnes nadšená. Hodně jsem o tomto kurzu slyšela, ale ani zdaleka to nevystihlo to, co jsem tam zažila. Byl to pro mě obrovský přínos do života jak pracovního, tak osobního a určitě bych kurz doporučila všem, protože když to člověk nezažije, tak nepochopí. Na konci to pak vše dávalo obrovský smysl. Už se těším na příští rok, co dalšího si z kurzu odnesu 🙂